Nasi w Ligach

W sezonie 2023/2024 nasi zawodnicy lub uczniowie/absolwenci SMS reprezentować będą następujące Kluby :

  • Wrzesińska Weronika           – UMBC Retrievers  (Maryland, USA)
  • Wyrzykowska Aleksandra   – Lindsay Wilson (Kentucky, USA)
  • Poczynek Weronika               – Central State University (Connecticut, USA)
  • Jakubik Wiktoria                     – Missouri State West Plains (Missouri, USA)
  • Żukowska Izabela                   – Emmanuel University (Georgia, USA)
  • Godlewska Natalia                 – PMKS NIKE Węgrów (I Liga)
  • Fiedorowicz Anna                  – GKS Wieżyca 2011 Stężyca (I Liga)
  • Niedzwiecka Maria                – GKS Wieżyca 2011 Stężyca (I Liga)
  • Pietrzak Julia                            – ZSMS Poznań  (II Liga)
  • Wiszniowiecka Aleksandra- Łaskovia Łask (II Liga)
  • Pykosz Daria                             – UKS MOSiR Jasło (III Liga)
  • Dobrowolski Kacper              – Georgetown Tigers (Kentucky, USA)
  • Ostaszyk Maciej                      – Sparta Grodzisk Mazowiecki (II Liga)
  • Leliwa Kamil                            – Sparta Grodzisk Mazowiecki (II Liga)
  • Ruciński Mateusz                   – WKS Sobieski Arena Żagań (II Liga)
  • Maciej Milewski                      – Górowski Klub Sportowy (III Liga)
  • Adam Dawid                             – Górowski Klub Sportowy (III Liga)
  • Oliwier Kubacki                      – AZS UWM Olsztyn (III Liga)

W sezonie 2022/2023 nasi zawodnicy lub uczniowie/absolwenci SMS reprezentowali następujące Kluby :

  • Wrzesińska Weronika           – UMBC Retrievers  (Maryland, USA)
  • Wyrzykowska Aleksandra   – Lindsay Wilson (Kentucky, USA)
  • Poczynek Weronika               – Central State University (Connecticut, USA)
  • Żukowska Izabela                   – Indian Hills  College (Iowa, USA)
  • Ryglewicz Aleksandra          – PMKS NIKE Węgrów (I Liga)
  • Godlewska Natalia                 – PMKS NIKE Węgrów (I Liga)
  • Fiedorowicz Anna                  – GKS Wieżyca 2011 Stężyca (I Liga)
  • Pietrzak Julia                            – ZSMS Poznań  (II Liga)
  • Dobrowolski Kacper              – Georgetown Tigers (Kentucky, USA)
  • Ruciński Mateusz                   – Astra Nowa Sól (Tauron I Liga)
  • Janiszewski Wiktor                – SPS Chrobry Głogów (Tauron I Liga)
  • Leliwa Kamil                             – Legia Warszawa (Tauron I Liga)
  • Kubacki Oliwier                       – AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Ostaszyk Maciej                      – Sparta Grodzisk Mazowiecki (II Liga)
  • Leik Tomasz                             – ENEA Energetyk Poznań (II Liga)
  • Stanisławajtys Cezary          – UKS Centrum Augustów  (II Liga)

W sezonie 2021/2022 nasi zawodnicy reprezentowali następujące Kluby :

  • Wrzesińska Weronika    – UMBC Retrievers (Maryland, USA)
  • Ryglewicz Aleksandra   – AZS AWF Warszawa (I Liga)
  • Dobrowolski Kacper        – Georgetown Tigers (Kentucky, USA)
  • Janiszewski Wiktor          – Indykpol AZS Olsztyn (Plus Liga)
  • Leliwa Kamil                       – MUKS Wojskowi Warszawa (Tauron I Liga)
  • Łakatyszewski Adrian   – LKS Czarni Rząśnia  (II Liga)
  • Stanisławajtys Cezary   – UKS Centrum Augustów  (II Liga)
  • Ruciński Mateusz             – Astra Nowa Sól (II Liga)
  • Kubacki Oliwier                – AZS UWM Olsztyn  (III Liga)
  • Leik Tomasz                       – KPS Gietrzwałd (III Liga)
  • Chełchowski Krystian    – KPS Gietrzwałd (III Liga)
  • Białek Grzegorz               –  KPS Gietrzwałd  (III Liga)
  • Milewski Maciej               – Górowski Klub Sportowy (III Liga)

W sezonie 2020/2021 nasi zawodnicy reprezentowali następujące Kluby :

  • Wrzesińska Weronika    – UMBC Retrievers     (Maryland, USA)
  • Ryglewicz Aleksandra   – AZS AWF UKSW Warszawa (II Liga)
  • Dobrowolski Kacper       – Georgetown Tigers (Kentucky, USA)
  • Warda Sebastian             –  Ślepsk Malow Suwałki  (Plus Liga)
  • Janiszewski Wiktor        –  Indykpol AZS Olsztyn (Plus Liga)
  • Kostrubski Sebastian     – KS Lechia Tomaszów Maz. (Tauron I Liga)
  • Stanisławajtys Cezary   – BAS Białystok  (Tauron I Liga)
  • Łakatyszewski Adrian   – KU AZS Uniwersytet Z.G. (II Liga)
  • Leliwa Kamil                     –  UMKS MOS WOLA Warszawa  (II Liga)
  • Kubacki Oliwier                – AZS UWM Olsztyn  (II Liga)
  • Warda Jakub                       – MKS Będzin S.A. (II Liga)
  • Ostaszyk Maciej               – KS Metro Warszawa (II Liga)
  • Szczygielski Karol           – KPS Chełmiec Wałbrzych (II Liga)
  • Ruciński Mateusz             – Astra Nowa Sól (II Liga)
  • Sylwestrzak Oskar          – Volley MOSiR Sieradz (II Liga)
  • Zabłocki Jakub                 –  Sunbroker KPS Gietrzwałd  (III Liga)
  • Białek Grzegorz               –  Sunbroker KPS Gietrzwałd  (III Liga)

W sezonie 2019/2020 nasi zawodnicy reprezentowali następujące Kluby :

  • Ryglewicz Aleksandra   – AZS AWF UKSW Warszawa (II Liga)
  • Zabłocki Jakub                 –  Indykpol AZS Olsztyn  (Plus Liga)
  • Warda Sebastian             –  ZAKSA Kędzierzyn Koźle  (Plus Liga)
  • Leliwa Kamil                     –  UMKS MOS WOLA Warszawa  (II Liga)
  • Stanisławajtys Cezary   – BAS Białystok  (II Liga)
  • Ostaszyk Maciej               – KS Metro Warszawa (II Liga)
  • Kostrubski Sebastian     – STS Olimpia Sulęcin  (II Liga)
  • Kubacki Oliwier                – AZS UWM Olsztyn  (II Liga)
  • Warda Jakub                       – AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Dobrowolski Kacper       – AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Łakatyszewski Adrian    – AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Janiszewski Wiktor         –  AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Ruciński Mateusz             – KU AZS Uniwersytet Z.G. (II Liga)
  • Szczygielski Karol           – MKS AQUA Zdrój Wałbrzych (II Liga)
  • Leik Tomasz                       – KPS Gietrzwałd  (III Liga)
  • Chełchowski Krystian    – KPS Gietrzwałd (III Liga)
  • Janulewicz Kacper            – UKS Jargoś Kobyłka (III Liga)

W sezonie 2018/2019 nasi zawodnicy reprezentowali następujące Kluby:

  • Ryglewicz Aleksandra   – AZS AWF UKSW Warszawa (II Liga)
  • Zabłocki Jakub                 –  Indykpol AZS Olsztyn  (Plus Liga)
  • Warda Sebastian             –  Indykpol AZS Olsztyn  (Plus Liga)
  • Leliwa Kamil                     –  MUKS Huragan Wołomin  (II Liga)
  • Stanisławajtys Cezary   – BAS Białystok  (II Liga)
  • Ostaszyk Maciej               – BAS Białystok (II Liga)
  • Kostrubski Sebastian     – AZS UWM Olsztyn  (II Liga)
  • Kubacki Oliwier                – AZS UWM Olsztyn  (II Liga)
  • Warda Jakub                       – AZS UWM Olsztyn (II Liga)
  • Leik Tomasz                       – UKS Centrum Augustów  (II Liga)
  • Szczygielski Karol           – MKS AQUA Zdrój Wałbrzych (II Liga)
  • Sosnowski Adam              – Górowski Klub Sportowy (III Liga)
  • Chełchowski Krystian    – KPS Gietrzwałd (III Liga)
  • Domeracki Tomasz         – CSiR Susz (III Liga)
  • Dobrowolski Kacper       – AZS UWM Olsztyn (III Liga)
  • Dawid Adam                       – AZS UWM Olsztyn (III Liga)
  • Łakatyszewski Adrian    – AZS UWM Olsztyn (III Liga)
  • Białek Grzegorz                 – MLKS Foto Ola Ostróda (III Liga)